Описание
Намира се на 37 км от летище Тирана, в южната част на град Дусър, близо до краибрежданата ивица (Разстоянието до плажа е около 70 м. Хотелът не е разположен на първа линия). Построен е през 2016 г. и е частично реновиран през 2024 г. За любителите на историята - Амфиеатър Дуръс се намира само на 5 км от хотела.
Хотелът разполага с общо 137 помещения за настаняване. Всички стаи се намират в една основна сграда, в която има ансансьор.
Всички стаи разполагат със сешоар, климатик, телевизор, сейф (срещу заплащане), WiFi и ютия (с предварителна заявка).
На територията на хотела има основен ресорант, плажен рестирант (срещу заплащане) , а-ла-карт ресторант (срещу заплащане), пицария (срещу заплащане), таверна (срещу зплащане), бар (срещу заплащане), пулбар (срещу заплащане) и бар край басейна (срещу заплащане).
За децата: детски клуб (срещу заплащане), площадка, бебешка кошара в стаята (с предварителна заявка и в зависимост от наличността), бебешко столче в ресотранта (при заявка и в зависимост от наличността), детски развлекателни програми (според програмата на хотела)
Безплатни услуги: външен басейн, фитнес, развлекателни програми (според програмата на хотела)
All Inclusive – закуска обяд и вечеря с алкохолни и безалкохолни напитки (според концепцията на хотела)
Обществен с частна зона на AMH Hotel, пясъчен, на 70 м от хотела. Шезлонги и чадъри в частната зона на хотела – безплатно според наличността
Хотелът има право да прави промени в концепцията, без да уведомява предварително туроператора за наложените промени.
Разположение
Цената включва
- Избран брой нощувки в стая по избор на клиента;
- Хранене в съответствие базата на изхранване.
- Внимание! Всеки хотел предлага различни екстри включени в основната цена. За повече информация, проверете избраният от Вас хотел!
Цената не включва
- Транспорт;
- Медицинска застраховка;
- Екскурзии по желание организирани на място и входни такси на обектите;
- Разходи от личен характер.
Налични периоди
- 01.05.2026 - 16.10.2026